Fekete modelláló cukorpaszta vákuumtas cartridgekban. A cukorpaszta tökéletes formáját és rugalmasságát a kakaóvaj adja, ideális torták bevonására, virágok és 3D-s tárgyak létrehozására, kézzel is felvihető vagy tésztával 1 mm vastagságban, kellemes ízű a könnyű mandulás illat miatt. A színes cukorpaszta több dekoratív lehetőséget kínál, jelentős takarékossággal, így ideális paszta tárgyak és díszek készítéséhez is, például virágok és levelek, és biztosítja, hogy a tárgyak és díszítések tökéletesek maradjanak összeomlás és törés veszélye nélkül. Nincs azobarvanyag, pálmaolaj és GMO. 100 g-os csomag.
A csomag a következőket tartalmazza: 100 g
glükózszirup, cukor, kakaóvaj, kukoricakeményítő, színezékek: E555, E172, E171, sűrítőanyagok: xantángumi, karboximetilcellulóz; savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, tartósítószer: kálium-szorbát.
| Allergének | Tej, diófélék, Szója |
| Energiaérték kJ | 1679 kj |
| Energiaérték kcal | 401,2 kcal |
| Zsírok | 4,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 4,2 g |
| Szénhidrátok | 89 g |
| - ebből cukrok | 85 g |
| Fehérje | 0 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,0 g |
Olaszország
| Színes | Fekete |
| Kategóriák: | Halloween |
| Tortamáz - fekete | |
| Fondant - 100 g | |
| Gyártó | Decora |
| EAN | 8024622066543 |
| Termékszám | 0310178 |